Startliste – CityOrienteringsløb 2019 |
||||
2019-06-11 | ||||
5Drenge | 4900 meter | Start | ||
5Drenge | – | Phillip Z.Hansen | - | |
G5 | 4800 meter | Start | ||
G5 | – | Annas hold | - | |
G5 | – | AP Walkers 1 | - | |
G5 | – | AP Walkers 2 | - | |
G5 | – | Fam Petersen | - | |
G5 | – | Fira | - | |
G5 | – | Frokosttøserne | - | |
G5 | – | Garder Dream Team | - | |
G5 | – | Jacobsen family | - | |
G5 | – | Karin & Lars-Göran | Halmstad OK | 30475 |
G5 | – | LivsBasis.dk | - | |
G5 | – | Løvinderne Værløse | OK Skærmen Værløse | |
G5 | – | Marianne Gundel | Ballerup OK | 2083203 |
G5 | – | Randager 65 | - | |
G5 | – | Regnerullerne | - | |
G5 | – | Robert Frandsen | Lyngby OK | |
G5 | – | SAS - Speedy A** SWAG | - | |
G5 | – | Spejder & co | - | |
G5 | – | Team Alugod | - | |
G5 | – | Team Husk Solcreme | - | |
G5 | – | The Gundels | - | |
G5 | – | Tornfuglene | - | |
G9 | 9025 meter | Start | ||
G9 | – | Anders & Per | Halmstad Garnison | 208593 |
G9 | – | Kerstin og Bodil | - | |
G9 | – | Rasmus og Astrid | - | |
G9 | – | Team Schjølin | - | |
K5 | 4900 meter | Start | ||
K5 | – | Alice Brødsgaard | Ballerup OK | 441271 |
K5 | – | Ana Magdalena Chirita | FSK Orientering | 2074607 |
K5 | – | Ann Rasmussen | - | |
K5 | – | Annelise Hansen | FIF Hillerød | 9201766 |
K5 | – | Bibi Neuman | - | |
K5 | – | Birgitte Erskov Halland | OK Øst Birkerød | 1413373 |
K5 | – | Birgitte Forné | - | |
K5 | – | Birgitte Skytthe | Farum OK | 1421716 |
K5 | – | Boel Emanuel | - | |
K5 | – | Charlotte Grauert | Ballerup OK | 8626192 |
K5 | – | christina von wowern | - | |
K5 | – | Christina Von wowern | - | |
K5 | – | Dragana Zivanovic | Halmstad Garnison | 408718 |
K5 | – | Eva Smedegaard | Søllerød OK | 8656168 |
K5 | – | Gitte Jensen | Amager OK | 2061651 |
K5 | – | Heidi Olander Petersen | Amager OK | 2061660 |
K5 | – | Helle Pitters | Lyngby OK | 1428713 |
K5 | – | Helle Thyme | - | |
K5 | – | Henriette Holmgård | - | |
K5 | – | Inger Jensen | FSK Orientering | 8633613 |
K5 | – | Jannie Nielsen | Holbæk OK | 1402050 |
K5 | – | Jeanette Bergstedt | - | |
K5 | – | Jytte Sørensen | FSK Orientering | 355583 |
K5 | – | Karen Hansen | - | |
K5 | – | Karin Lomholt Finnemann | Farum OK | 1421726 |
K5 | – | Katja Goodhew | - | |
K5 | – | Kirsten Truelsen | Ballerup OK | 1009727 |
K5 | – | Linnea Nørgaard | - | 8050005 |
K5 | – | Lisa Tantholdt | OK Øst Birkerød | 1402987 |
K5 | – | Lisbet Hansen | FSK Orientering | 8637587 |
K5 | – | Louise Skaarup | - | |
K5 | – | Maria Iben Sell-Petersen | Allerød OK | 681760 |
K5 | – | Marianne Krowicki | FSK Orientering | 440267 |
K5 | – | Mette Hørlyk Friis | Farum OK | 1421712 |
K5 | – | Pernille Thieme | FSK Orientering | |
K5 | – | Susanne Edemann | - | |
K5 | – | Tina Charlotte Hansen | - | |
K5 | – | Trine Hershøj | Ballerup OK | 681773 |
K5 | – | Ulla Baarsgaard Hansen | Amager OK | |
K5 | – | Ulla Hooge | OK Skærmen Værløse | 1403124 |
K5 | – | Ulla-Berith Holmgård | FSK Orientering | 347010 |
K9 | 9025 meter | Start | ||
K9 | – | Amalie Ellegaard Severinsen | OK Øst Birkerød | 263573 |
K9 | – | Anne Marie Thommesen | FORCE Technology | |
K9 | – | Berit Hedegaard | - | |
K9 | – | Dorrit Nielsen | FSK Orientering | 302094 |
K9 | – | Dorthe Munktved | Allerød OK | 8621007 |
K9 | – | Jens Maagaard Pedersen | PI-København | |
K9 | – | Jytte Rotbøl | - | |
K9 | – | Karin Hulgaard | - | |
K9 | – | Lotte Solvang Christensen | - | |
K9 | – | Mathilde Nørgård Kracht | Tisvilde Hegn OK | 1404081 |
K9 | – | Mette Uhre Lang | Amager OK | 2061669 |
K9 | – | Petra Eklund | - | |
K9 | – | Trille Jørgensen | - | |
M5 | 4550 meter | Start | ||
M5 | – | Bent Johansen | OK73 | 439759 |
M5 | – | Bo Lund-Frank | - | |
M5 | – | Bo Pedersen | - | |
M5 | – | Claus Almstrup | - | |
M5 | – | Daniel Nørgaard Bachmann | Amager OK | 2061666 |
M5 | – | Erik Ellegaard Simonsen | OK Øst Birkerød | 434105 |
M5 | – | Erik Nielsen | Amager OK | 1406095 |
M5 | – | Ernst Poulsen | Amager OK | |
M5 | – | Frederik Almstrup | - | |
M5 | – | Frederik Grue-Sørensen | - | |
M5 | – | Grzegorz Frass | Farum OK | 8664235 |
M5 | – | Hans Dines | - | |
M5 | – | Hardy Mortensen | - | |
M5 | – | Henrik Boesen | OK Roskilde | 421555 |
M5 | – | inaluk jeppesen | - | |
M5 | – | Jacob Picht | - | |
M5 | – | Jens Bentsen | OK Øst Birkerød | 1413385 |
M5 | – | Jens Thorup | FSK Orientering | 439321 |
M5 | – | Jens Van Avermaet | Amager OK | |
M5 | – | Jes Rossen Johansen | - | |
M5 | – | Jesper Allan Jensen | - | |
M5 | – | Jesper Andersen | - | |
M5 | – | Jesper Thorsen | - | |
M5 | – | Jesper Vestergaard | Søllerød OK | 9005299 |
M5 | – | John Hørlyk | Farum OK | 1421713 |
M5 | – | Jørn Andreasen | OK73 | 434070 |
M5 | – | Karl Aage Hald | FSK Orientering | 407734 |
M5 | – | Kim Arendal Andersen | Amager OK | 2061664 |
M5 | – | Kim Pedersen | - | |
M5 | – | Klaus Nielsen | - | |
M5 | – | Lasse Hansen | Kildeholm OK | 505030 |
M5 | – | Lasse Jensen | - | |
M5 | – | Leif Sudergaard | Kildeholm OK | 1401708 |
M5 | – | Louis Steinthal | FIF Hillerød | 8300866 |
M5 | – | Michael Andersen | - | |
M5 | – | Michael Graae | Søllerød OK | 1428704 |
M5 | – | Michael Hjorth | Ballerup OK | 1170297 |
M5 | – | Mikkel Gryning | - | |
M5 | – | Morten Ebbensgaard | OK Øst Birkerød | 889250 |
M5 | – | Morten NIssen | - | |
M5 | – | Mudassar Aslam | - | |
M5 | – | Mudassar Aslam | - | |
M5 | – | Nils Sættem | Kildeholm OK | 249631 |
M5 | – | Ole Brusch | FSK Orientering | 2033036 |
M5 | – | Ove Egholm | - | |
M5 | – | Per Rasmussen | Amager OK | 682231 |
M5 | – | Rolf Andersen | Amager OK | 1101952 |
M5 | – | Ronald Clausen | DSRs O-sektion | 407155 |
M5 | – | Ronnie Hjorth | Ballerup OK | 7000607 |
M5 | – | Rune Rasmussen | - | |
M5 | – | Susan Lauritsen | - | |
M5 | – | Thomas Karlsen | BUF/IBØ | |
M5 | – | Thor Rydahl | - | |
M5 | – | Tobias Hooge | OK Skærmen Værløse | 331308 |
M5 | – | Troels Madsen | - | |
M5 | – | Viorel Miclea | Metropolitan Orienteering Club | 211815 |
M9 | 8850 meter | Start | ||
M9 | – | Anders Brandt Sørensen | AP Pension | |
M9 | – | Anders Tranberg Andreasen | O-63 | 417501 |
M9 | – | Anders Vejgaard | Ballerup OK | 8640533 |
M9 | – | Andreas Henriksson | Halmstad Garnison | 408712 |
M9 | – | Benjamin Trock | - | |
M9 | – | Bo Rasmussen | - | |
M9 | – | Brian Greve Rasmussen | - | |
M9 | – | Carsten Gemmer Hanghøj | Ballerup OK | 660743 |
M9 | – | Claus Kaae-Nielsen | Søllerød OK | 2033032 |
M9 | – | Frederik Baumann Jensen | - | |
M9 | – | Henning Drejer Olsen | - | |
M9 | – | Henrik Nielsen | Holbæk OK | 8646075 |
M9 | – | Henrik Seidelin Dam | Ballerup OK | 8657154 |
M9 | – | Jan Eg Pedersen | OK Øst Birkerød | 500490 |
M9 | – | Jan Thomsen | OK Pan | 9101971 |
M9 | – | Janus Helbo | Lyngby OK | |
M9 | – | Kasper Gabs Hansen | OK S.G. | 1399452 |
M9 | – | Kristoffer Lund Madsen | - | |
M9 | – | Lars Broch | - | |
M9 | – | Lasse Lybek Jensen | Ballerup OK | 8667876 |
M9 | – | Leif Pedersen | FSK Orientering | 2112887 |
M9 | – | Louis Festou | - | |
M9 | – | Martin freddy Guhle | - | |
M9 | – | Martin Kristensen | - | |
M9 | – | Mattias Gunnarsson | Halmstad Garnison | 408710 |
M9 | – | Max Prang | Fredensborg OK | 8635877 |
M9 | – | Michael Galthen Ibsen | FSK Orientering | 1413389 |
M9 | – | Páll Solstein | - | |
M9 | – | Per Havn | - | |
M9 | – | Peter Becker | Søllerød OK | 1411602 |
M9 | – | Peter Dyrsting | FIF Hillerød | 1407785 |
M9 | – | Peter Thomasen | - | |
M9 | – | Sebastian I.V. From | Lyngby OK | 8657106 |
M9 | – | Tomas Vensryd | Eslövs FK | 8101270 |
M9 | – | Tommy Truelsen | Viking Atletik | |
M9 | – | Viktor Åberg | Halmstad Garnison | 408713 |
M9 | – | Yui Kan Raphael Mak | Göteborg-Majorna OK | |
5Piger | 4900 meter | Start | ||
5Piger | – | Wilma Tinghus Hansen | - |
Oprettet af MeOS 3.5.984 (U3): 08-06-2019 18:36:54